О КОМПАНИИ

Компания " WP" - это польский производитель металлических трубок для транспортных средств.

В нашем предложении также: металические трубки в бухтах, гибкие тормозные трубки, мелкие детали для тормозной системы, а также приспособления и наборы для мастерских для изготовления тормозных трубок. ...больше

ТОРМОЗНОЙ Vlog WP


" allowfullscreen disablekb=1 showinfo=0>

Тормозной Vlog WP, то есть непривычно о тормозных трубках и не только.

Познакомьтесь поближе с нашей компанией, с техническими советами и с интересными фактами о наших товарах.

НОВОСТИ


TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ

Przedsiębiorstwo WP od wielu lat jest stałym gościem Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu i innych imprez branżowych. Obecność naszej firmy stwarza okazję, by spotkać się z ostatecznymi odbiorcami – mechanikami i właścicielami warsztatów. Jest to też szansa, aby zaprezentować naszą ofertę i nowości. Jedną z nich jest uruchomienie nowej linii asortymentowej w postaci przewodów hamulcowych elastycznych – Flexline. W ofercie mamy ponad 160 referencji w specyfikacji OE, które niemal w 80% pokrywają park samochodowy Europy. 

Wieciej na: warsztat.pl


TEST CIŚNIENIA PRZEWODÓW HAMULCOWYCH

Klocki hamulcowe, tarcze, systemy ABS i EPS nie zadziałają prawidłowo, jeśli nie będziemy posiadać sprawnych sztywnych przewodów hamulcowych. Mimo że odgrywają one tak ważną rolę w układzie hamulcowym, to publikacji o technicznych aspektach wykorzystania miedzianych rur jako sztywnych przewodów hamulcowych jest niewiele. - Skutkiem czego jest pojawianie się mitów dotyczących ich używania, które należy obalić - przekonują eksperci Przedsiębiorstwa WP.

Wieciej na: warsztat.pl


NOWOŚCI W PRZEWODACH HAMULCOWYCH? OFERTA WP NA TTM

Elastyczne przewody hamulcowe oraz servisboxy, czyli zestawy zawierające cały osprzęt potrzebny do samodzielnego wykonania sztywnych przewodów hamulcowych - takie nowości na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu przywieźli przedstawiciele Przedsiębiorstwa "WP".

Wieciej na: warsztat.pl